Hakkımızda

2011 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlayan acentemiz, Mecidiyeköy’de faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin hizmet kaliteleri, güvenceleri ve uluslararası alandaki reasürörlerinden aldığı güç ve deneyimle hareket eden şirketimiz, sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte ve sigortacılığın her alanında yanınızda olmaktadır.

Diğer Servislerimiz

Hizmetletimizin Bir Kısmına Buradan Ulaşabilirsiniz.

thumnail3-home1

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sağlığımız bizim için çok önemlidir. Hayatta kendimize ve sevdiklerimize güzel, kaliteli bir yaşam sunmak için dur durak bilmeden çalışırız. Bazen bu tempo içinde sağlığımızı geri plana attığımız da olur.

thumnail1-home1

Kasko Sigortası

Nice fedakârlıklar yaparak, dişimizden tırnağımızdan arttırarak, biriktirerek satın aldığımız motorlu taşıtlarımızı beklenmeyen sürpriz kazalara karşı koruma altına almanın en kolay ve garantili yolu kasko sigortası yaptırmaktır.

thumnail2-home1

Konut Sigortası

“Evi insanın kalesidir” bu cümle her şeyi açıklıyor aslında. Evimiz kendimizi güvende ve konforlu hissettiğimiz bize ait olan en özel alanımızdır. Sevdiklerimizle güzel vakit geçirdiğimiz belki almak için yıllarca çalıştığımız, masraflarımızdan kıstığımız ve aynı

1512+Mutlu Müşteriler
2194İçilen Kahve
3602+Yapılan Poliçeler
1138+Korunan Ev

Neden Okatan Sigorta?

Poliçeleriniz ile ilgili tüm işlemlerinizi uzman personelimiz sizin için takip etmekte ve yenileme tarihi öncesinde sizi bilgilendirmektedir.

 • l

  Deneyimli Personel

  Deneyimli personelimiz ile ön çalışma yapılarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en uygun maliyetli ve en kapsamlı poliçenin hazırlanması.

 • p

  Zamanı Efektif Kullanırız

  Müşteri onayı sonrasında poliçeler acentemizde en kısa zamanda tanzim edilmektedir.

 • s

  Hızlı Geri Dönüş

  Poliçe üretiminiz yapıldıktan en geç 24 saat içerisinde tarafınıza ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır.

Sizi Hemen Arayalım!

Aşağıdaki bilgileri doğru doldurmanız bizim için çok önemli, sizi en kısa zamanda arayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Ürünlerimiz